NOMINACJE I OZNACZENIA

Nominacje i oznaczenia

Nadanie Honorowego Stopnia Dan w Koluchstyl z dn. 22.05.2009 r.
Marian Tałaj – III Dan
Katarzyna Koluch – I Dan
Karina Kurzewska I Dan
Sławomir Luto – I Dan

Nadanie Honorowego Stopnia Dan w Koluchstyl z dnia 23.10.2010 r.
Jan Roman Braun Prezes PZS BUDO Warszawa – III Dan

Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl z dn.22.05.2009 r.
Piotr Lajdorf – Sumo Koluch – I Dan
Mirosław Wolszaczak – Ozeki Wrocław – I Dan
Edward Koluch – Sumo Koluch – I Dan
Radosław Miśkiewicz – Akademia Judo Poznań – I Dan
Cezary Wojniusz – Gwardia Koszalin – I Dan

Nominacja na stopień Dan w Koluchstyl z dnia 06.02.2010 r.
Krzysztof Boryc – Sokół Lublin – I Dan

Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl z dnia 23.10.2010 r.
Monika Skiba – Luto Team Warszawa – I Dan
Wiesław Karol Koluch Sumo Koluch – II Dan

Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 14.10.2011 r.
Wiesław Karol Koluch – Sumo Koluch – II Dan
Paweł Zimnoch – Sumo Koluch – I Dan
Małgorzata Chojnowska – Sumo Koluch – I Dan
Piotr Lajdorf – Sumo Koluch – II Dan
Julian Herbuś – Gwardia Koszalin – I Dan
Robert Małecki – Gwardia Koszalin – I Dan
Krzysztof Guściora – Gwardia Koszalin – I Dan
Mirosław Wolszczak – Ozeki Wrocław – II Dan
Łukasz Harhala – Ozeki Wrocław – I Dan
Jan Pesta – UKS Łupawa – I Dan
Cezary Wojniusz – Gwardia Koszalin – II Dan
Patryk Janik – Spartakus Międzyrzecz – I Dan

Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 31.03.12
Wojciech Korzeń- Spartakus Międzyrzecz- I Dan

Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 14.10.12

Krzysztof Boryc- Sokół Lublin – II Dan

Twórca Koluchstyl
Wiesław Koluch 9 Dan

Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 25.11.2012

Kozłowski Marcin – Sumo Koluch – I Dan

Poźniak Marcin – Eko Różanka Pankration Włodawa

Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 10.03.2013

Jan Bajena – III Dan

Jan Mikos -III Dan

Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 10.05.2013

Sigitas Lukavićius – VI Dan

Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn.  26.05.2013

Radosław Miśkiewicz – II Dan

Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 28.04.2013

Krzysztof Remża – I Dan

Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 27.09.2014

Cezary Wojniusz – III Dan

Rafał Freitag – I Dan

Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 15.03.2015 

Robert Małecki – II Dan

 

Nominacje na Instruktora (instruktor związkowy klasy A) w Koluchstyl z dnia 14.10.2011 r.

Wiesław Karol Koluch – Sumo Koluch
Rafał Ryszard Freitag – GOSRiT Luzino
Paweł Zimnoch – Sumo Koluch
Małgorzata Chojnowska – Sumo Koluch
Jakub Jemielniak – Sokół Lublin
Magdalena Kinga Chruściel – Zamość
Rafał Krzysztof Boryc – Sokół Lublin
Sławomir Luto – UKS Niedźwiadek Warszawa
Monika Weronika Skiba – UKS Niedźwiadek Warszawa
Michał Tomasz Luto – UKS Niedźwiadek Warszawa
Piotr Lajdorf – Sumo Koluch
Julian Herbuś – Gwardia Koszalin
Robert Małecki – Gwardia Koszalin
Jan Józef Mikos – Jan Teakwondo Kickboksing Tarnowskie Góry
Krzysztof Guściora – Gwardia Koszalin
Ryszard Józef Błyszczyk – Gwardia Koszalin
Mirosław Wolszczak – Ozeki Wrocław
Cezary Wojniusz – Gwardia Koszalin
Patryk Janik – Spartakus Międzyrzecz
Łukasz Harhala – Ozeki Wrocław

Nominacje na Instruktora (instruktor związkowy klasy A) w Koluchstyl z dnia 25.11.2012

Marcin Kozłowski -Sumo Koluch

Rafał Rustecki – UKS Niedźwiadek 

Nominacje na Instruktora (instruktor związkowy klasy A) w Koluchstyl z dnia 10.03.2013

Robert Żółtowski – UKS Zdrowy Targówek

Jacek Sidorowicz – UKS Zdrowy Targówek

Nominacje na Instruktora (instruktor związkowy klasy A) w Koluchstyl z dnia15.03.2015

Robert Małecki – Gwardia Koszalin

 

ODZNACZENI SREBRNYM MEDALEM –  ZASŁUŻONY  DLA  ROZWOJU DYSCYPLINY KOLUCHSTYL

15.10.2011

  1. Jan Roman Braun

10.10.2015

  1. Katarzyna Koluch
  2. Karina Kurzewska       
  3. Aleksandr Medved
  4. Piotr Lajdorf
  5. Jan Michalczuk
  6. Adam Malinowski
  7. Leszek Mentel
  8. Jarosław Dziemian
  9. Wiesław Omeljaniuk
  10. Krzysztof Boryc
  11. Sławomir Luto

ODZNACZENI BRĄZOWYM MEDALEM –  ZASŁUŻONY  DLA  ROZWOJU DYSCYPLINY KOLUCHSTYL

15.10.2011

  1. Jan Roman BRAUN (SREBRNY)
  2. Katarzyna KOLUCH
  3. Elżbieta Karina KURZEWSKA
  4. Genowefa WIŚNIOWSKA
  5. Wiesław PUSZ
  6. Antoni PEŁKOWSKI
  7. Czesław JAKUBOWICZ
  8. Helena CZARNECKA
  9. Zdzisław CZARNECKI
  10. Krzysztof ŁUKASZEWSKI
  11. Dorota LUTO
  12. Wojciech Sławomir LUTO
  13. Adam MALINOWSKI
  14. Jan MICHALCZUK 
  15. Wiesław OMELJANIUK
  16. Michał PODURGIEL
  17. Cezary WOJNIUSZ
  18. Krzysztof BORYC
  19. Mirosław WOLSZCZAK
  20. Piotr LAJDORF
  21. Arkadiusz FUDALI
  22. Andrzej ZDANOWICZ
  23. Jarosław DZIEMIAN
  24. Jarosław HNIDZIEJKO
  25. Edward KOLUCH
  26. Andrzej PŁACHCIŃSKI
  27. Leszek MENTEL
  28. Bogusław MOCARSKI
  29. Bogusław CHRZANOWSKI      
  30. Jan MIKOS
  31. Andrzej BARTOSIK
  32. Wacław KOZŁOWSKI
  33. Jan BAJENA
  34. Roman Soroczyński
  35. Robert ŻÓŁTOWSKI
  36. Jacek SIDOROWICZ
  37. Gintautas VILETIA
  38. Sigitas LUKAVIĆIUS
  39. Krzysztof REMŻA
  40. Marian Standowicz

10.10.2015 r.

  1. Lech Rutkowskii
  2. Jan Borawski
  3. Hoosain Narker
  4. Gennadii Arziutov
  5. Marcin Szymczuk
  6. Robert Skrzypkowski
  7. Anthony Fernandez
  8. Nikolajus Kuruśinas
  9. Rolandas Kazlauskas
  10. Wojciech Kuczyński
  11. Jarosław Kazberuk
  12. Wiesław Karol Koluch
  13. Paweł Zimnoch
  14. Rafał Freitag
  15. Michał Luto
  16. Monika Skiba
  17. Rafał Boryc

ODZNACZENI ODZNAKĄ – PRZYJACIEL DYSCYPLINY KOLUCHSTYL


15.10.2011


1.    Damian RACZKOWSKI
2.    Bohdan PASZKOWSKI
3.    Jacek RODE
4.    Jarosław KAZBERUK
5.    Cezary KAZBERUK
6.    Marian STANDOWICZ
7.    Tomasz BUCZEK
8.    Monika GOSK
9.    Wojciech KUCZYŃSKI
10.    Marcin SZYMCZUK
11.    Janina BRAUN
12.    Monika STOKOWSKA
13.    Danuta STOKOWSKA
14.    Piotr KLIMOWICZ
15.    Krzysztof REMŻA
16.    Jan BAJENA
17.    Wojciech DUDKOWSKI
18.    Robert ŻÓŁTOWSKI
19.    Andrzej BARTOSIK
20.    Romuald KOZŁOWSKI
21.    Roman BAŃKA
22.    Marta BAŃKA
23.    Bożena NIENAŁTOWSKA
24.    Barbara BORKOWSKA
25.    Ryszard ŚWIERCZEWSKI
26.    Kuba Andrzej WIERZBIŃSKI
27.    Tomasz CHOJNOWSKI
28.    Bogumił JAWOROWSKI
29.    Katarzyna BIELONKO
30.    Justyna KONOŃCZUK
31.    Katarzyna KARDASZ
32.    Tomasz KALINOWSKI
33.    Tadeusz TRUSKOLASKI
34.    Wojciech KONOŃCZUK
35.    Janusz KOCHAN
36.    Ewa Beata TOCZYŃSKA
37.    Mirosław PROKOPIUK
38.    Kornel ROSIAK
39.    Lech RUTKOWSKI
40.    Kamil GOSK
41.    Roman WARSZCZYCKI
42.    Irena WOŁOSEWICZ
43.    Marek WIEREMIEJUK
44.    Jarosław ŻURAKOWSKI
45.    Jan SAWICKI
46.     Feliks KUBICZ
47.    Tomasz ZDANOWICZ
48.    Adam OSTASIEWICZ
49.    Karol JANUCIK

31.03.2012

50. Andrzej Mojsiejuk
51. Jacek Sidorowicz
52. Roman Soroczyński
53. Wacław Kowalski
54,. Irena Bajena
55. Tomasz Myszewski

19.05.2012

56. Sigitas Lukavichius
57. Mariusz Sawicki
58. Marek Kędzierski
59. Artur Wojtkowski
61. Marcin  Hodun
62 Anna  Musztalewska
63. Małgorzata Ostapowicz
64.  Dariusz Lajdorf
65.  Urszula Snarska
66. Andrzej Snarski
67. Gintautas Vileita
68. Helena Cichończuk
69. Zenon Chwieśko
70. Anna Czarnecka
71. Adam Czarnecki
72. Paweł Zalewski
73. Piotr Leśniewski
74. Artur Radecki

14.10.2012

75. Andrzej Puchała
76. Anna Boryc
77. Jarosław Daniewski
78. Grzegorz Łata
79. Jerzy Lipski

25.11.2012

80. Tomasz Piskorz

81. Zbigniew Strzelczyk

10.05.2013

82. Rolandas Kazlauskas

17.10.2013

83. Methaq Rasool Hassoon Al-Mhanna 

27.09.2014

84.   Andrzej Wojtalik

85.    Marian Tałaj

86.    Sebastian Tałaj

87.    Leopold Ostrowski – Wiceprezydent Miasta Koszlin

88.    Henryk Kokot

89.    Jan Pesta

90 .  Wojciech Kukliński

91.    Paweł Czupajło

92.    Tomasz Zawadzki

10.10.2015

93.Teresa Duniewska

94.Wojciech Rędziński

  1. Iwona Zajączkowska – Rędzińska

96.Adam Byglewski

  1. Witold Karczewski
  2. Lech Pilecki
  3. Mieczysław Baszko
  4. Konrad Baranowski
  5. Tomasz Chalimoniuk
  6. Paulina Remża
  7. Justyna Sakowicz
  8. Monika Matwiejczyk
  9. Michał Cybulski
  10. Konrad Sikora
  11. Władysław Kierdelewicz
  12. Sebastian Kozłowski
  13. Marek Wieremiejuk
  14. Jerzy Adam Jurczuk
  15. Waldemar Grochowski
  16. Andrzej Władysław Gawkowski
  17. Przemysław Walendziuk

114.Omarmukhtar Tamboli

  1. Dmytro Lakhno
  2. Marcin Boryc
  3. Jolanta i Sławomir Kieda
  4. Władimir Grishchenkov
  5. Nikolay Nizhibitsky
  6. Liliana Glendys Lezama
  7. Piotr Wiśniowski
  8. Bartosz Sochoń
  9. Iwona I Jarosław Grajewscy

06.06.2016

  1. o. Ryszard Gontarczyk
  2. Krzysztof Marcinowicz
  3. Vladimiras Mataitas
  4. Igor Kuznecov
  5. Katarzyna Ancipiuk
  6. Mirosław Adam Guzewicz
  7. Marcin Zawadzki
  8. Marcin Milczunas
  9. Krzysztof Szczuka

133 . Agnieszka Sawicka

  1. Angelika Kostro
  2. Anna Kozioł
  3. Anna Kruczenko
  4. Aneta Bogusz – Kulesza.
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • email
  • PDF
logo fereracji