NOMINACJE I OZNACZENIA

Nominacje i oznaczenia

_____________________________________________________________________________

STOPNIE DAN

_____________________________________________________________________________

Nadanie Honorowego Stopnia Dan w Koluchstyl z dn. 22.05.2009 r.
Marian Tałaj – III Dan
Katarzyna Koluch – I Dan
Karina Kurzewska I Dan
Sławomir Luto – I Dan
Nadanie Honorowego Stopnia Dan w Koluchstyl z dnia 23.10.2010 r.
Jan Roman Braun Prezes PZS BUDO Warszawa – III Dan
Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl z dn.22.05.2009 r.
Piotr Lajdorf – Sumo Koluch – I Dan
Mirosław Wolszaczak – Ozeki Wrocław – I Dan
Edward Koluch – Sumo Koluch – I Dan
Radosław Miśkiewicz – Akademia Judo Poznań – I Dan
Cezary Wojniusz – Gwardia Koszalin – I Dan
Nominacja na stopień Dan w Koluchstyl z dnia 06.02.2010 r.
Krzysztof Boryc – Sokół Lublin – I Dan
Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl z dnia 23.10.2010 r.
Monika Skiba – Luto Team Warszawa – I Dan
Wiesław Karol Koluch Sumo Koluch – II Dan
Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 14.10.2011 r.
Wiesław Karol Koluch – Sumo Koluch – II Dan
Paweł Zimnoch – Sumo Koluch – I Dan
Małgorzata Chojnowska – Sumo Koluch – I Dan
Piotr Lajdorf – Sumo Koluch – II Dan
Julian Herbuś – Gwardia Koszalin – I Dan
Robert Małecki – Gwardia Koszalin – I Dan
Krzysztof Guściora – Gwardia Koszalin – I Dan
Mirosław Wolszczak – Ozeki Wrocław – II Dan
Łukasz Harhala – Ozeki Wrocław – I Dan
Jan Pesta – UKS Łupawa – I Dan
Cezary Wojniusz – Gwardia Koszalin – II Dan
Patryk Janik – Spartakus Międzyrzecz – I Dan
 
Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 31.03.12
Wojciech Korzeń- Spartakus Międzyrzecz- I Dan
 
Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 14.10.12
Krzysztof Boryc- Sokół Lublin – II Dan
Twórca KoluchstylWiesław Koluch 9 Dan
 
Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 25.11.2012
Kozłowski Marcin – Sumo Koluch – I Dan
Poźniak Marcin – Eko Różanka Pankration Włodawa – I Dan
 
Nominacje na stopień Dan w Koluchstyl i Jujitsu z dnia 10.03.2013
Jan Bajena – III Dan
Jan Mikos -III Dan
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 10.05.2013
Sigitas Lukavićius – VI Dan
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn.  26.05.2013
Radosław Miśkiewicz – II Dan
Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 28.04.2013
Krzysztof Remża – I Dan
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 27.09.2014
Cezary Wojniusz – III Dan
Rafał Freitag – I Dan
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 13.03.2015 
Robert Małecki – II Dan
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl I Jujitsu z dn. 12.03.2016
Julia Łodzińska – I Dan
Piotr Lajdorf – – III Dan
Paweł Zimnoch – II Dan
Stefan Koluch – 1 kyu
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl z dn. 15.03.2016 
Kinga Smakulska – 02/III/16
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl z dn. 05.01.20169
Piotr Rogucki – 01/I/19
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl  z dn. 20.03.2019
Jacek Wieczorek – I Dan – 01/III/19
Nominacja na Dan w Koluchstyl  z dn. 27.04.2019
Jan Bajena – V Dan
Zdzisław Wołos –  IV Dan
Katarzyna Brud – I Dan
Robert Jóźwiak – I Dan
Adam Siuda – I Kyu
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl  z dn. 18.05.2019
Wojciech Granica – I Dan 
Monika Wysocka – I Dan
Sebastian Gwiazda – I Dan
Monika Feliksiak – I Kyu
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl  z dn. 01.06.2019
Rafał Freitag – II Dan
Agnieszka Ziendara – I Kyu
Bożena Stankiewicz – I Kyu
Przemysław Mosiołek – I Kyu
 
Nominacja na Dan w Koluchstyl  z dn.30.08.2019
Piotr Cwalina – 1 Dan
Piotr Kułakowski – 1 Kyu
Wojciech Nowosielski – 1 Kyu
Paweł Majewski – 2 Kyu
Grzegorz Cwalina – 2 Kyu
Antoni Sadowski – 3 kYU
Kamil Zwoliński – 3 Kyu
 
Nominacja na KYU w Koluchstyl  z dn.12.12.2019
Milena Fajter – 1 KYU
Weronika Mutke – 1 KYU
 
Nominacja na KYU w Koluchstyl z dnia 19.05.2022
Kamil Zwoliński

______________________________________________________________________________

INSTRUKTORZY

_____________________________________________________________________________-

Nominacje na Instruktora (instruktor związkowy klasy A) w Koluchstyl z dnia 14.10.2011 r.
Wiesław Karol Koluch – Sumo Koluch
Rafał Ryszard Freitag – GOSRiT Luzino
Paweł Zimnoch – Sumo Koluch
Małgorzata Chojnowska – Sumo Koluch
Jakub Jemielniak – Sokół Lublin
Magdalena Kinga Chruściel – Zamość
Rafał Krzysztof Boryc – Sokół Lublin
Sławomir Luto – UKS Niedźwiadek Warszawa
Monika Weronika Skiba – UKS Niedźwiadek Warszawa
Michał Tomasz Luto – UKS Niedźwiadek Warszawa
Piotr Lajdorf – Sumo Koluch
Julian Herbuś – Gwardia Koszalin
Robert Małecki – Gwardia Koszalin
Jan Józef Mikos – Jan Teakwondo Kickboksing Tarnowskie Góry
Krzysztof Guściora – Gwardia Koszalin
Ryszard Józef Błyszczyk – Gwardia Koszalin
Mirosław Wolszczak – Ozeki Wrocław
Cezary Wojniusz – Gwardia Koszalin
Patryk Janik – Spartakus Międzyrzecz
Łukasz Harhala – Ozeki Wrocław
 
Nominacje na Instruktora (instruktor związkowy klasy A) w Koluchstyl z dnia 25.11.2012
Marcin Kozłowski -Sumo Koluch
Rafał Rustecki – UKS Niedźwiadek 
 
Nominacje na Instruktora  w Koluchstyl z dnia 10.03.2013
Robert Żółtowski – UKS Zdrowy Targówek
Jacek Sidorowicz – UKS Zdrowy Targówek
 
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 15.03.2015
Robert Małecki – Gwardia Koszalin
 
Nominacje na Instruktora  w Koluchstyl z dnia 13.03.2016
Kinga Smakulska – UKS Zdrowy Targówek
 
Nominacje na Instruktora  w Koluchstyl z dnia 05.01.2019
Piotr Rogucki- KS Sumo Koluch
 
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 20.03.2019
Jacek Wieczorek – UKS Niska
 
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 18.05.2019
Wojciech Granica –  01/IV/19
Monika Wysocka  – 02/IV/19
Sebastian Gwiazda – 03/IV/19
Monika Feliksiak – 01/V/19
 
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 01.06.2019
Rafał Freitag – 01/VI/19
Maciej Zwierzchowski – 02/06/19
Agnieszka Ziendara – 03/06/19
Bożena Stankiewicz – 04/06/19
Przemysław Mosiołek – 05/06/19
Monika Feliksiak
 
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 30.08.2019
Wojciech Jacek Nowosielski – 01/08/2019
Piotr Kułakowski – 02/08/2019
 
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 12.12.2019
Weronika Mutke – 01/12/2019
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 28.06.21
Milena Fajter – 01/VI/2021
Nominacje na Instruktora w Koluchstyl z dnia 19.05.2022
Kamil Zwoliński – 01/V/2022
 
___________________________________________________________
MEDALE  DLA ZASŁUŻONYCH

____________________________________________________________________________

ODZNACZENI SREBRNYM MEDALEM –  ZASŁUŻONY  DLA  ROZWOJU DYSCYPLINY KOLUCHSTYL
15.10.2011
  1. Jan Roman Braun
                                                       10.10.2015
  1. Katarzyna Koluch
  2. Karina Kurzewska
  3. Aleksandr Medved
  4. Piotr Lajdorf
  5. Jan Michalczuk
  6. Adam Malinowski
  7. Leszek Mentel
  8. Jarosław Dziemian
  9. Wiesław Omeljaniuk
  10. Krzysztof Boryc
  11. Sławomir Luto
06.05.2022
  1. Marcin Hodun

 

ODZNACZENI BRĄZOWYM MEDALEM –  ZASŁUŻONY  DLA  ROZWOJU DYSCYPLINY KOLUCHSTYL
15.10.2011
  1. Jan Roman BRAUN  (SREBRNY)
  2. Katarzyna KOLUCH
  3. Elżbieta Karina KURZEWSKA
  4. Genowefa WIŚNIOWSKA
  5. Wiesław PUSZ
  6. Antoni PEŁKOWSKI
  7. Czesław JAKUBOWICZ
  8. Helena CZARNECKA
  9. Zdzisław CZARNECKI
  10. Krzysztof ŁUKASZEWSKI
  11. Dorota LUTO
  12. Wojciech Sławomir LUTO
  13. Adam MALINOWSKI
  14. Jan MICHALCZUK
  15. Wiesław OMELJANIUK
  16. Michał PODURGIEL
  17. Cezary WOJNIUSZ
  18. Krzysztof BORYC
  19. Mirosław WOLSZCZAK
  20. Piotr LAJDORF
  21. Arkadiusz FUDALI
  22. Andrzej ZDANOWICZ
  23. Jarosław DZIEMIAN
  24. Jarosław HNIDZIEJKO
  25. Edward KOLUCH
  26. Andrzej PŁACHCIŃSKI
  27. Leszek MENTEL
  28. Bogusław MOCARSKI
  29. Bogusław CHRZANOWSKI
  30. Jan MIKOS
  31. Andrzej BARTOSIK
  32. Wacław KOZŁOWSKI
  33. Jan BAJENA
  34. Roman Soroczyński
  35. Robert ŻÓŁTOWSKI
  36. Jacek SIDOROWICZ
  37. Gintautas VILETIA
  38. Sigitas LUKAVIĆIUS
  39. Krzysztof REMŻA
  40. Marian Standowicz
10.10.2015 r.
  1. Lech Rutkowskii
  2. Jan Borawski
  3. Hoosain Narker
  4. Gennadii Arziutov
  5. Marcin Szymczuk
  6. Robert Skrzypkowski
  7. Anthony Fernandez
  8. Nikolajus Kuruśinas
  9. Rolandas Kazlauskas
  10. Wojciech Kuczyński
  11. Jarosław Kazberuk
  12. Wiesław Karol Koluch
  13. Paweł Zimnoch
  14. Rafał Freitag
  15. Michał Luto
  16. Monika Skiba
  17. Rafał Boryc
13.06.2021
  1. Irena Bajena
  2. Anna Boryc
23.10.2021
  1. Mirosław Guzewicz

______________________________________________________________

PRZYJACIELE KOLUCHSTYL

_____________________________________________________________

ODZNACZENI ODZNAKĄ – PRZYJACIEL DYSCYPLINY KOLUCHSTYL
15.10.2011
  1.  Damian RACZKOWSKI
    2.    Bohdan PASZKOWSKI
    3.    Jacek RODE
    4.    Jarosław KAZBERUK
    5.    Cezary KAZBERUK
    6.    Marian STANDOWICZ
    7.    Tomasz BUCZEK
    8.    Monika GOSK
    9.    Wojciech KUCZYŃSKI
    10.    Marcin SZYMCZUK
    11.    Janina BRAUN
    12.    Monika STOKOWSKA
    13.    Danuta STOKOWSKA
    14.    Piotr KLIMOWICZ
    15.    Krzysztof REMŻA
    16.    Jan BAJENA
    17.    Wojciech DUDKOWSKI
    18.    Robert ŻÓŁTOWSKI
    19.    Andrzej BARTOSIK
    20.    Romuald KOZŁOWSKI
    21.    Roman BAŃKA
    22.    Marta BAŃKA
    23.    Bożena NIENAŁTOWSKA
    24.    Barbara BORKOWSKA
    25.    Ryszard ŚWIERCZEWSKI
    26.    Kuba Andrzej WIERZBIŃSKI
    27.    Tomasz CHOJNOWSKI
    28.    Bogumił JAWOROWSKI
    29.    Katarzyna BIELONKO
    30.    Justyna KONOŃCZUK
    31.    Katarzyna KARDASZ
    32.    Tomasz KALINOWSKI
    33.    Tadeusz TRUSKOLASKI
    34.    Wojciech KONOŃCZUK
    35.    Janusz KOCHAN
    36.    Ewa Beata TOCZYŃSKA
    37.    Mirosław PROKOPIUK
    38.    Kornel ROSIAK
    39.    Lech RUTKOWSKI
    40.    Kamil GOSK
    41.    Roman WARSZCZYCKI
    42.    Irena WOŁOSEWICZ
    43.    Marek WIEREMIEJUK
    44.    Jarosław ŻURAKOWSKI
    45.    Jan SAWICKI
    46.     Feliks KUBICZ
    47.    Tomasz ZDANOWICZ
    48.    Adam OSTASIEWICZ
    49.    Karol JANUCIK
31.03.2012
  1. Andrzej Mojsiejuk
    51. Jacek Sidorowicz
    52. Roman Soroczyński
    53. Wacław Kowalski
    54,. Irena Bajena
    55. Tomasz Myszewski
19.05.2012
  1. Sigitas Lukavichius
    57. Mariusz Sawicki
    58. Marek Kędzierski
    59. Artur Wojtkowski
    61. Marcin  Hodun
    62 Anna  Musztalewska
    63. Małgorzata Ostapowicz
    64.  Dariusz Lajdorf
    65.  Urszula Snarska
    66. Andrzej Snarski
    67. Gintautas Vileita
    68. Helena Cichończuk
    69. Zenon Chwieśko
    70. Anna Czarnecka
    71. Adam Czarnecki
    72. Paweł Zalewski
    73. Piotr Leśniewski
    74. Artur Radecki
14.10.2012
  1. Andrzej Puchała
    76. Anna Boryc
    77. Jarosław Daniewski
    78. Grzegorz Łata
    79. Jerzy Lipski
25.11.2012
  1. Tomasz Piskorz
  2. Zbigniew Strzelczyk
10.05.2013
  1. Rolandas Kazlauskas
17.10.2013
  1. Methaq Rasool Hassoon Al-Mhanna
27.09.2014
  1. Andrzej Wojtalik
  2. Marian Tałaj
  3. Sebastian Tałaj
  4. Leopold Ostrowski – Wiceprezydent Miasta Koszlin
  5. Henryk Kokot
  6. Jan Pesta
90 .  Wojciech Kukliński
  1. Paweł Czupajło
  2. Tomasz Zawadzki
31.05.2015
Józef Burdziak
10.10.2015
93.Teresa Duniewska
94.Wojciech Rędziński
95. Zajączkowska – Rędzińska
96.Adam Byglewski
  1. Witold Karczewski
  2. Lech Pilecki
  3. Mieczysław Baszko
  4. Konrad Baranowski
  5. Tomasz Chalimoniuk
  6. Paulina Remża
  7. Justyna Sakowicz
  8. Monika Matwiejczyk
  9. Michał Cybulski
  10. Konrad Sikora
  11. Władysław Kierdelewicz
  12. Sebastian Kozłowski
  13. Marek Wieremiejuk
  14. Jerzy Adam Jurczuk
  15. Waldemar Grochowski
  16. Andrzej Władysław Gawkowski
  17. Przemysław Walendziuk
  18. Omarmukhtar Tamboli
  19. Dmytro Lakhno
  20. Marcin Boryc
  21. Jolanta i Sławomir Kieda
  22. Władimir Grishchenkov
  23. Nikolay Nizhibitsky
  24. Liliana Glendys Lezama
  25. Piotr Wiśniowski
  26. Bartosz Sochoń
  27. Iwona i Jarosław Grajewscy
  28. Waldemar Raczyński
06.06.2016
  1. Ryszard Gontarczyk
  2. Krzysztof Marcinowicz
  3. Vladimiras Mataitas
  4. Igor Kuznecov
  5. Katarzyna Ancipiuk
  6. Mirosław Adam Guzewicz
  7. Marcin Zawadzki
  8. Marcin Milczunas
  9. Krzysztof Szczuka
  10. Agnieszka Sawicka
  11. Angelika Kostro
  12. Anna Kozioł
  13. Anna Kruczenko
  14. Aneta Bogusz – Kulesza.
4.06.2017
  1. Andrzej Wnuk
  2. Ryszard Gliwiński
  3. Małgorzata Bzówka
  4. Damian Miechowicz
  5. Magdalena Dołgan
8.05.2018
  1. Barbara Parfieniuk
  2. Igor Parfieniuk
  3. Wojciech Koronkiewicz
  4. Łukasz Żamojduk
147.Jerzy Kindziuk
  1. Ryszard Iwaszkiewicz
  2. Wiktor Faluk
  3. Tomasz Botwina
  4. Daniel Siegień
23.07.2017
  1. Daniel Sadokierski
  2. Marek Gluziński
03.11.2018
  1. Robert Burneika
20.03.2019
  1. Magdalena Wojciechowska
  2. Marzena Cendrowska
  3. Marzena Tomaszewska
  4. Jacek Wieczorek
  5. Jan Czerniawski
  6. Wojciech Granica
160 . Maciej Zwierzchowski
  1. Irena Drynkowska
  2. Przemysław Mosiołek
  3. Anna Walczak
  4. Monika Wysocka
27.04.2019
  1. Agnieszka Skubis – Rafalska
  2. Maryla Symczuk
  3. Anna Woś
  4. Tomasz Ożóg
  5. Grzegorz Maliszewski
  6. Ryszard Mazurkiewicz
  7. Mariusz Kidyba
8.05.2019
  1. Marzanna Załuska – Michnikowska
  2. Halina Trawińska
  3. Magdalena Nowak
  4. Tomasz Frankowski
  5. Krzysztof Truskolaski
  6. Ryszard Żyliński
18.05.2019
  1. Piotr Rybka
07.05.2022
  1. Robert Szewc