Koluchstyl na Burneika Sports Festiwal – Warszawa, 3-4 listopada 2018 r.

W pierwszy weekend listopada ( 3-4.11) polska dyscyplina Koluchstyl gościła na Targach Sportowych – Burneika Sports Festiwal. Organizatorem Festiwalu był Hardkorowy Koksu – Robert Burneika. Oprócz Koluchstyl na targach zaprezentowali się między innymi strongmani, kulturyści, judocy, trójboiści i zawodnicy K 1. A wszystko to działo się w hali EXPO w Warszawie.

Ilustracja do artykułu 1.jpg

Pierwszego dnia zawodnicy Koluchstyl zaprezentowali swoją dyscyplinę  poprzez udział w Grand Prix Seniorów w Koluchstyl. Zawody  zostały rozegrane w sześciu kategoriach wagowych, a medalistów dekorował organizator Robert Burneika. 
Laureaci otrzymali medale ufundowane przez Organizatora Festiwalu. Natomiast Robert Burneika otrzymał od twórcy stylu Wiesława Kolucha Honorowy 1 Dan w Koluchstyl za integrację wszystkich dyscyplin sportowych.
Wśród seniorów, jak zwykle najlepiej zaprezentował się KS Sumo Koluch wyprzedzając Sokół Lublin i UKS Zdrowy Targówek Warszawa.
Następnego dnia na macie zmierzyły się dzieci. W Ogólnopolskim Turnieju Dzieci w Koluchstyl wystąpiło 143 zawodników. 
Dla młodych zawodników była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z rówieśnikami. 
Zmagania dzieci na macie wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród widzów, jak również zawodników innych dyscyplin prezentujących się  podczas targów. 
Założeniem Koluchstyl jest integracja. 
Świetnym przykładem tego był udział w turnieju kilkorga zawodników z dyscypliny judo prezentującej się na targach w sąsiedztwie Koluchstyl. Każde dziecko otrzymało medal i dyplom za zdobyte miejsce w swojej kategorii wagowej, a na zakończenie wszyscy pozowali do pamiątkowego zdjęcia z Robertem Burneiką. W kategorii dzieci dominowały kluby z Lublina i kluby z Warszawy. Są to kluby, w których na lekcjach wf prowadzone są zajęcia Koluchstyl.

Dodaj komentarz